Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів

Назва:
Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів
Категорія:
Всеукраїнський турнір
Дата:
15 лист. 2019 - 17 лист. 2019
Місто:
м. Рівне
Адреса:
вул. Зелена, 53, комплекс "Айвенго"

Результати

ДЮСШ №24

м. Київ

18

5

3

ДЮСШ №1

Миколаївська область

15

7

5

РФК

Житомирська область

14

10

13

Топ Файтер

Республіка Білорусь

9

15

6

ЮДЮСШ

Одеська область

9

7

11

Будокан

Рівненська область

8

10

25

FCLC

Рівненська область

8

5

7

Праджат

Рівненська область

7

2

9

Korolovych Team

Закарпатська область

7

2

3

БАРС

Дніпропетровська область

7

1

0

АКЦЕНТ

Херсонська область

6

2

7

ДЮСШ №1

Івано-Франківська область

6

1

1

Взаємодія

Вінницька область

5

1

6

ТОРНАДО

Херсонська область

5

1

3

Буревісник

Хмельницька область

4

11

5

ДЮСШ №2

Волинська область

4

7

6

Еней

Львівська область

4

4

5

Вулкан

Черкаська область

4

4

4

Панчер

Чернівецька область

4

4

4

FIGHTER NOWA SÓL

Республіка Польща

4

3

2

ДЮСШ №2

Миколаївська область

4

1

6

Легіон

Полтавська область

4

1

3

СОДЮСШ єдиноборств

Сумська область

4

0

0

Теккен

Рівненська область

3

8

8

Золотий скорпіон

Закарпатська область

3

5

1

Барбарос

Рівненська область

3

4

3

Захист

Кіровоградська область

3

3

9

ОДЮСШ з кікбоксингу

Донецька область

3

3

2

Легіон-Святопетрівське

Київська область

3

3

0

PIHTEN BOY

Донецька область

3

2

1

ДЮСШ №5

Рівненська область

3

2

0

КДЮСШ м.Ковель

Волинська область

3

1

0

Центр

Дніпропетровська область

3

0

0

Багіра

Дніпропетровська область

3

0

0

ОКТАНТ

Чернігівська область

2

8

6

Капітан

Одеська область

2

2

3

Влада спорту

Київська область

2

2

1

СК "Рыбница"

Республіка Молдова

2

2

0

ДЮСШ Бердичівська ім. Лонського

Житомирська область

2

2

0

Vilkas

Литва

2

1

1

ДАО

Вінницька область

2

0

3

ДЮСШ м. Краматорськ

Донецька область

2

0

2

КПДЮСШ№2

Хмельницька область

2

0

1

Гонг

Дніпропетровська область

2

0

1

Сьогун

м. Київ

2

0

0

КОК ДЮСШ / KIMEYCHUK TEAM

Київська область

2

0

0

ДЮСШ "Спартак"

Миколаївська область

1

6

2

ДЮСШ №6

Херсонська область

1

4

5

АМІГО

Донецька область

1

3

2

Пилипець

Закарпатська область

1

3

2

Іппон

Закарпатська область

1

2

0

ДЖЕБ

Дніпропетровська область

1

2

0

Майстер-Січ

Запорізька область

1

1

2

Гетьман

Львівська область

1

1

0

ДЮСШ №1/Амарант

Черкаська область

1

1

0

Фламберг

Хмельницька область

1

0

2

ФКТ

Тернопільська область

1

0

1

Global Fight Club

Хмельницька область

1

0

1

Білий вовк

м. Київ

1

0

0

Верховина

Івано-Франківська область

1

0

0

Спартак

Закарпатська область

0

3

3

Хануман

Львівська область

0

3

2

Легіон

Рівне

0

3

2

Буревісник/Shpak Gym

Хмельницька область

0

2

3

Атлет

Чернігівська область

0

2

2

ДЮСШ "КОЛОС"

Івано-Франківська область

0

2

0

Jaćwing Gołdap

Республіка Польща

0

1

5

Innae

Київська область

0

1

4

Колос

Сумська область

0

1

2

Золотий Лев

Львівська область

0

1

2

КДЮСШ №4

Кіровоградська область

0

1

1

Тріада

Донецька область

0

1

0

Поєдинок

Тернопільська область

0

1

0

СК м. Добропілля

Донецька область

0

1

0

АРГО

Одеська область

0

0

5

ДЮСШ МАУП

м. Київ

0

0

3

Атлант

Київська область

0

0

3

КДЮСШ "РИНГ"

м. Київ

0

0

1

LUDUS

Донецька область

0

0

1

Файтер

Черкаська область

0

0

1

ДЮСШ Україна

Чернігівська область

0

0

1

Організатор